• Tematyka: rozwijanie empatii i szacunku wobec zwierząt, kształtowanie opiekuńczej postawy wobec słabszych
  • Spektakl kabaretowy, edukacyjny
  • Czas trwania spektakl : 45 min., występują: 2 osoby
  • Spektakl adresowany dla przedszkolaków oraz dzieci z klas I-III - dostosowanie gry przez aktorów dla różnej grupy wiekowej
  • Maksymalna ilość osób na jednym spektaklu 150

Dzieci od najmłodszych lat przejawiają naturalną ciekawość i fascynację światem zwierząt. Wrodzona umiejętność współodczuwania jest cechą, którą należy pielęgnować ,wpływa ona bowiem na pozytywną postawę wobec natury. Celem naszego spektaklu jest rozwijanie empatii, wrażliwości i szacunku wobec istot żyjących. Pragniemy pokazać małym widzom, że zwierzaki odczuwają zarówno ból jak i emocje, mają swoją niepowtarzalną osobowość oraz potrzeby.

Nasza opowieść zaczyna się w Supełkowie, krainie zamieszkanej przez Supełki, w której nie brakuje dobrej zabawy , głośnego śmiechu a nawet czarów. I to właśnie za sprawą magicznych mocy Supełek Maniek zostaje zamieniony w pieska za niewłaściwe zachowanie wobec zwierząt. W tym momencie zaczyna się fascynująca przygoda. Bohater trafia do całkiem innego świata...Świata w którym jego siostra Hortensja go nie rozumie! No bo jak? Przecież psy nie mówią po ludziowemu tylko po psiemu :) Czy dziewczynka zdoła pomóc swojemu bratu? Czego dowie się Maniek w futrzastym ciele? Czy czar przestanie działać? I wreszcie po co gołębiowi banan???

W trakcie fascynującej podróży po zwierzęcym świecie spotkamy się z wygadaną papugą, mądrą sową, wyluzowaną krową i innymi ciekawymi postaciami. Nie zabraknie roztargnionego czarodzieja i przebiegłego hycla

Zapraszamy na niezwykle zabawną i pouczającą opowieść. Udowodnimy , że zwierzęta potrafią mówić ludzkim głosem, kiedy tylko potrafimy słuchać. Duża różnorodność postaci oraz połączenie gry żywych aktorów i lalek(pacynek) gwarantuje wyśmienite widowisko.

Jeśli chcecie dowiedzieć się o czym marzą zwierzęta i co o was myślą, skontaktujcie się z nami a my zapewnimy 45 minut niezapomnianych wrażeń!

„Jesteśmy na zawsze odpowiedzialni za to, co oswoiliśmy” [Antoine de Saint-Exupéry „Mały książę”